Contents

Mieszkania na Costa del Sol są jedną z najlepszych inwestycji, jakie można poczynić, zarówno w celu zamieszkania, jak i spędzenia wakacji lub ich wynajmu. Spektakularne plaże, dobra pogoda, kultura, sport, przyroda, śródziemnomorska gastronomia oraz przyjaźni i gościnni ludzie to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że Costa del Sol jest bezkonkurencyjnym celem podróży.

Dobra pogoda gwarantowana

Zachody słońca na tarasie, wycieczka łodzią, wyjście w góry z rodziną, dzieci bawiące się w piasku zimą… Na Costa del Sol wiedzą na pewno: na zewnątrz jest najlepsze miejsce do życia. Słońce świeci ponad 300 dni w roku, więc możesz cieszyć się krajobrazami, kiedy tylko chcesz. Zimy są łagodne i przytulne, a lata chłodzone morską bryzą. Klimat ten znajduje odzwierciedlenie nie tylko w stylu życia mieszkańców, ale także w ich serdeczności. Tutaj każdy jest mile widziany i wszystko działa tak, abyś poczuł się jak w domu.

Połączenia i usługi

Dzięki międzynarodowej sławie i popytowi turystycznemu, Costa del Sol bardzo się rozwinęło w ostatnich dziesięcioleciach i obecnie posiada doskonałą infrastrukturę i wszystkie usługi niezbędne do wygodnego życia. Chociaż niektóre mieszkania na Costa del Sol mogą znajdować się z dala od tłumów, zawsze w pobliżu znajduje się centrum miasta ze szpitalami, restauracjami, bankami, a nawet międzynarodowymi szkołami. Co więcej, bardzo łatwo jest dotrzeć do każdego zakątka Costa del Sol z całego świata, dzięki międzynarodowemu lotnisku w Maladze i dobrym połączeniom drogowym.

Niesamowite plaże dla każdego

Mieszkania na Costa del Sol

Na Costa del Sol życie toczy się z widokiem na morze. Nie ma nic lepszego niż poranny spacer wzdłuż brzegu, gra w paddle boarding lub kilka okrążeń późnym popołudniem. Wiele mieszkań w Costa del Sol znajduje się w pobliżu wspaniałych plaż dla wszystkich smaków: od szerokich złotych piasków i spokojnych wód idealnych na rodzinną wizytę po zaciszne zatoczki otoczone klifami dla tych, którzy szukają natury, relaksu i zapierającej dech w piersiach scenerii. Oto niektóre z naszych ulubionych:

Plaża Maro, Nerja

W 2013 roku plaża Maro została uznana za najlepszą plażę w Andaluzji i drugą najlepszą w Hiszpanii. Również pod klifami Maro, obecność wodospadu (do którego można dostać się kajakiem) i zielono-niebieski kolor morza sprawiają, że jest wyjątkowa. Jest otoczony roślinnością, uprawami i trzcinowiskami, a także jest idealny do oglądania koralowców i ryb. Jeśli wybierzesz się tam wcześnie, wschód słońca pozostawi Cię z otwartymi ustami.

La Carihuela, Torremolinos

Ponad dwa kilometry długości (najdłuższa plaża w Torremolinos) i ciemny piasek, będący wynikiem jej wulkanicznego pochodzenia, sprawiają, że La Carihuela jest jedną z najbardziej znanych plaż. Zachowuje również urok andaluzyjskiej tradycji, z łodziami rybackimi jako częścią krajobrazu. Nie przegap restauracji z owocami morza w okolicy!

Plaża Castillo, Fuengirola

Długa na osiemset metrów Playa del Castillo lub Playa del Ejido znajduje się wokół zamku Sohail i słynie z ciemnego piasku i bardzo spokojnych wód. Psy są dozwolone, istnieje szeroki wybór sportów wodnych i udogodnień, takich jak tyrolki i trampoliny, dzięki czemu jest to świetne miejsce do odwiedzenia z rodziną lub przyjaciółmi. Obok rzeki znajdują się również tereny zielone, idealne na relaks, gdzie można również znaleźć małe łódki, które można wykorzystać do grillowania.

Wypoczynek i kultura

Różnorodność krajobrazów i środowisk Costa del Sol sprawia, że jest to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu i uprawiania wielu rodzajów sportów, nawet zimą. Istnieje szeroki wybór do wyboru, od jazdy konnej po sporty przygodowe, takie jak rafting i speleologia. Królami są sporty wodne, które można uprawiać na wielu pięknych plażach Malagi. Kitesurfing, windsurfing, żeglarstwo… Nie zapominając o golfie – nie bez powodu Costa del Sol znane jest jako “wybrzeże golfa”. Łącznie znajdują się tu 74 pola golfowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wśród przyrody, krajobrazów i zakątków, kultura również ma swoje miejsce. Wybrzeże Malagi ma bogatą historię i tętniącą życiem scenę kulturalną, z festiwalami, wydarzeniami artystycznymi i szeroką gamą muzeów i galerii sztuki. W Maladze znajdują się trzy najważniejsze muzea w kraju: Muzeum Picassa w Maladze, Muzeum Carmen Thyssen i Centrum Pompidou w Maladze.

Mieszkania na Costa del Sol

Opłacalna inwestycja

Kolejną zaletą dla osób posiadających mieszkania na Costa del Sol jest możliwość ich długoterminowego wynajmu lub wynajmu wakacyjnego. Popularność wybrzeża Malagi, zarówno w kraju, jak i za granicą, oznacza, że zawsze istnieje zapotrzebowanie na zakwaterowanie przez cały rok. W ten sposób możesz mieć pewne i dochodowe źródło dochodu, dochód pasywny i solidny zwrot z inwestycji w dłuższej perspektywie. Jeśli masz lub myślisz o wynajmie nieruchomości na Costa del Sol, w Sonneil Rentals oferujemy usługi zarządzania wynajmem 360º, od utrzymania mieszkania po zarządzanie kolekcjami.

Teraz, gdy znasz już niektóre zalety i atrakcje tego zakątka Hiszpanii, w Sonneil oferujemy Ci najlepsze mieszkania na Costa del Sol, różnego typu i dostosowane do Twoich potrzeb.