Życie na Costa del Sol to przywilej. Ponad 300 słonecznych dni w roku, łagodne temperatury i możliwość spacerowania wzdłuż plaży nawet zimą. Nie bez powodu wybrzeże Malagi jest wybierane przez ludzi z całego świata nie tylko do spędzania letnich dni, ale także do życia przez cały rok. Jeśli chcesz być częścią tego klubu szczęśliwców, czytaj dalej i odkryj najlepsze nowe domy na Costa del Sol.

Najlepsze nowe domy na Costa del Sol

Te nowo wybudowane domy na Costa del Sol zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, przy użyciu zrównoważonych i trwałych materiałów, które skutkują domami na całe życie. Z dużymi, otwartymi przestrzeniami, aby zmaksymalizować połączenie z unikalnym środowiskiem w Europie, wybierz swój! 👇

Paraíso Pueblo

nowe domy na Costa del Sol

Paraíso Pueblo znajduje się pomiędzy Esteponą i Marbellą, dwoma najbardziej pożądanymi miastami na Costa del Sol, w otoczeniu fantastycznych plaż i wszystkich usług niezbędnych do wygodnego życia.

Osiedle ma ponad 16 000 metrów kwadratowych powierzchni wspólnych, w tym przestronne tereny zielone do relaksu, pięć odkrytych basenów – oprócz jednego krytego basenu – spa i siłownię obsługiwaną przez profesjonalny personel, restaurację, sklep spożywczy i 700㎡ obszarów dla dzieci.

Domy o różnej topologii i rozkładzie, z 2 i 3 sypialniami, wszystkie zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i cechach zapewniających dom na całe życie. 5 minut od najlepszych pól golfowych na Costa del Sol i 45 minut od lotniska w Maladze. Nowa inwestycja na Costa del Sol zaprojektowana z myślą o spełnieniu marzeń.

Aby Estepona

nowe domy na Costa del Sol

Aby Estepona to mała oaza spokoju składająca się z 90 domów z 2 i 3 sypialniami zaprojektowanych zgodnie z najwyższymi standardami. Kompleks mieszkalny, który pozwala w pełni wykorzystać wspaniałe otoczenie Costa del Sol i Estepony dzięki dobrej pogodzie, która utrzymuje się przez cały rok.

Bezpieczeństwo, ochrona i połączenie z naturą łączą się w kompleksie, który ma dwa baseny, obiekty sportowe, tereny zielone, parking i możliwość dodania pomieszczenia magazynowego, jeśli chcesz.

Oprócz spokoju, jaki oferuje, istnieje również możliwość aktywności na świeżym powietrzu, zwłaszcza gry w golfa na jednych z najważniejszych pól golfowych w kraju.

Habitat Valle Romano

nowe domy na Costa del Sol

Wybrany przez magazyn Forbes jako jeden z 10 najlepszych projektów mieszkaniowych na sprzedaż w Hiszpanii, Habitat Valle Romano oferuje ekskluzywność, zrównoważony rozwój i uprzywilejowane życie w Esteponie, w jednym z centrów nerwowych Costa del Sol.

Nowa inwestycja na Costa del Sol składa się ze 115 domów, spośród których możesz wybrać ten, który spełnia Twoje marzenia. Idealne domy na wakacje, do zamieszkania przez cały rok lub jako inwestycja, z 1, 2, 3 i 4 sypialniami i dużymi oknami otwartymi na zewnątrz, aby wpuścić całe światło Malagi do domu.

Penthouse’y z dużymi tarasami, na których można cieszyć się śródziemnomorskim klimatem, oraz apartamenty na parterze z dużymi prywatnymi ogrodami i zadaszonymi tarasami, z fantastyczną orientacją i wydajnością energetyczną, aby osiągnąć jak najmniejszy wpływ. Wszystko w pobliżu wspaniałych plaż, pól golfowych na najwyższym poziomie i wszystkich udogodnień, a zaledwie 10 minut od atrakcyjnej Marbelli.

Jak widać, istnieje wiele nowych inwestycji na Costa del Sol, w których można prowadzić nowe życie. Wyobrażasz sobie? W Sonneil pomożemy Ci znaleźć idealny dom.